Kuidas osta?

Registreerimine

Meie e-poest ostmiseks ei pea Te kasutajaks registreerima. Juhul, kui olete uus tellija või soovite meie e-poodi sisse logida, valige ĂĽlal menĂĽĂĽst “Minu konto“.
Sellel lehel on Teil soovi korral võimalik kasutaja registreerida või sisse logida. Kui olete need unustanud, siis klikkige lingil unustasid parooli.
Avaneval lehel tuleb teil sisestada oma kasutajanimi või e-maili aadress, mille algselt kasutaja tegemisel sisestasite ning seejärel saadetakse vastavale e-mailile Teie kasutajanimi
ning parool. Samuti võite meiega ühendust võtta e-maili või telefoni teel.

Raamatute otsimine meie e-poest

Raamatute otsimiseks on üleval paremal (luubi märgis) ja/või lehe sisust paremal küljel otsing, kuhu on Teil võimalik sisestada sobiv märksõna.
Lisaks on võimalik otsida raamatuid kategooriate järgi (üleval menüüst ja/või paremal pool lehe sisu, kus asub kategooriate loend).

E-poest ostmine

Ostmiseks vali meie e-poest raamat ja vajuta “Lisa korvi”. Seejärel vali ĂĽlal paremalt ostukorv ja vali “Maksma”. Seejärel täida vajalikud andmeväljad,
vali sobiv transpordi- ja makseviis ning esita tellimus. Seejärel suunatakse sind valitud pangalehele, et saaksid tellimuse eest tasuda.

Soovikorvi on võimalik lisada (vajutades raamatute all olevad südame märki) raamatuid, mida hiljem saad ostukorvi lisada juhul, kui ei ole kindel,
kas tahad raamatut koheselt osta.

Makseviisid

Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Tellimuse kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse üldjuhul ainult Eesti piires. Välismaalt tellimise puhul võtta ühendust e-posti teel rene@raamaturinglus.ee või tel. (+372) 53996098.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Omniva, Smartpost või järeletulemisega aadressil Sõpruse pst. 249/251 (Coop kauplusega samas majas).

Kauba saatmiskulud kannab ostja (juhul, kui kättetoimetamise viisiks pole märgitud “Tulen ise järgi”) ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Omniva ja Smartposti transpordi puhul toimetatakse tellimus Teie poolt valitud pakiautomaati.Shopping Cart